Останні новини

Останні новини

Фрахтувальники повстали проти змін моряків

Фрахтувальники повстали проти змін моряків

Незважаючи на великі проблеми зі змінами та зростання обмежень у портах, фрахтувальники виступили проти інтересів і прав моряків, відмовляючись укладати угоди щодо оренди суден, де повинна відбутися зміна екіпажу, повідомляє Seafarers Journal.

«Фрахтувальники почали масово відмовлятися укладати угоди щодо оренди суден, де планується зміна екіпажу, або вимагають відстрочити її, щоб уникнути пов’язаних із нею серйозних витрат і оплати можливих затримок. Ця тенденція особливо посилилася в останні тижні, що пояснюється появою нових штамів коронавірусу, пов’язаних із цим нових обмежень і швидкою зміною вимог у портах. Крім того, існує ще версія, що їх відлякали і вимоги до вакцинації моряків, які створять порушення графіків постачань і тривалі затримки суден», — ідеться у публікації.

Експерти припускають, що спроби фрахтувальників уникнути додаткових витрат посилять кризу зміни екіпажу, якай триває уже 11 місяців.

Судновласники скаржаться, що поодинокі випадки відмов тепер стали звичайною практикою, особливо в балкерному секторі, де фрахтувальники до підписання угоди оренди судна прямо наполягають на тому, щоб їм не довелося проводити зміну екіпажу.

За словами одного з провідних агентів із фрахтування суден із багаторічним досвідом роботи на ринку суховантажів, вони не обов’язково висувають цю умову — про відмову проводити зміну екіпажу — в письмовій формі, а діють хитріше: просто не укладають з вами угоду.

«В їх діях немає людяності, жодних винятків. Найчастіше саме великі фрахтувальники наполягають на найжорсткіших пунктах угоди. Ніхто, абсолютно ніхто не виявляє жодної поваги до моряків», — наголосив він.

Поділитися...