Останні новини

Останні новини

Електронні сервіси для моряків відновили роботу – МІУ

Електронні сервіси для моряків відновили роботу – МІУ

Міністерство інфраструктури та Міністерство цифрової трансформації відновили функціонування інформаційних систем, пов’язаних із електронними сервісами для моряків. Про це повідомила прес-служба МІУ.

Зокрема, відновлено роботу офіційного інформаційного ресурсу Інспекції з підготовки та дипломування моряків (ІПДМ), розміщеного за посиланням itcs.gov.ua. У МІУ зазначають, що протягом місяця послуги цього ресурсу працюватимуть у тестовому режимі. За цей час буде зібрано та проаналізовано необхідні дані щодо їх удосконалення.

“Для ухвалення остаточних рішень за результатами тестового періоду МІУ ініціює проведення широкого обговорення для вдосконалення системи”, – зазначила прес-служба.

Крім того, наразі впроваджено опцію подання документів на участь у комп’ютерному CES-тестуванні для підтвердження кваліфікації моряків. Система тестування впроваджується усередині реалізації експериментального проекту. Тестування проводитиметься у сервісних центрах ДП «Моррічсервіс».

Також розпочалося присвоєння номерів свідоцтв, що видаються Навчально-тренажерними закладами (УТЗ). Воно здійснюється виключно в автоматичному режимі та на безоплатній основі, за умовами господарських договорів, укладених УТЗ з ІПДМ.

У повідомленні наголошується, що будь-які пропозиції сторонніх осіб (агентів, посередників тощо) щодо «допомоги» у вирішенні питань підтвердження кваліфікації моряків, дійсності документів, що засвідчують їхню кваліфікацію та прискорення надання вищезазначених послуг на платній основі, є незаконними.

Поділитися...