Останні новини

Останні новини

DP World TIS Pivdennyi почав обслуговувати сервіс L74 Maersk

DP World TIS Pivdennyi почав обслуговувати сервіс L74 Maersk

Світовий лідер контейнерних перевезень — судноплавна контейнерна лінія Maersk перевела щотижневий сервіс L74 на термінал DP World TIS Pivdennyi у морському порту «Південний», завершивши консолідацію своєї діяльності в Україні на одному терміналі. Про це повідомила прес-служба DP World TIS Pivdennyi.

З середини серпня DP World TIS Pivdennyi обслуговує щотижневий сервіс L74 cвітового лідера контейнерних перевезень Maersk. Тоді термінал прийняв перше судно Safmarine Nuba, опрацювавши 638 контейнерів. Про те, що сервіс прийматиме DP World TIS Pivdennyi, стало відомо в червні, коли Maersk оголосив про консолідацію всіх своїх суднозаходів в Україні на одному контейнерному терміналі, обравши саме DP World TIS Pivdennyi”,

— вказала прес-служба.

Сервіс об’єднав DP World TIS Pivdennyi із найбільшим єгипетським портом Порт-Саїд. Раніше ця лінія обслуговувалася в Україні на терміналі «Чорноморський рибний порт» в порту Чорноморськ.Сервіс об’єднав DP World TIS Pivdennyi із найбільшим єгипетським портом Порт-Саїд. Раніше ця лінія обслуговувалася в Україні на терміналі «Чорноморський рибний порт» в порту Чорноморськ.

У червні судноплавна контейнерна лінія Maersk заявила про намір консолідувати з середини серпня 2021 року свою діяльність в Україні на терміналі DP World TIS Pivdennyi у морському порту «Південний».

Перший захід судна Maersk до причалу Контейнерного терміналу ТІС відбувся восени 2011 року.

DP World TIS Pivdennyi — провідний глибоководний термінал в Україні (глибина біля причалів — 15 метрів). Термінал має власну розвинену залізничну інфраструктуру і був першим серед українських морських портів, який ввів сервіс регулярних блок-поїздів. DP World придбала 51% акцій терміналу в червні 2020 року, інша частка належить українським співвласникам порту ТІС, зокрема — Андрію Ставніцеру і Єгору Грєбєннікову. Термінал за підсумками 2020 року збільшив контейнерооборот порівняно з 2019 роком на 12% — до 245 тис. TEU.

Контейнерна лінія Maersk є найбільшим лінійним оператором — на сьогодні вона контролює 16,9% світового ринку морських контейнерних перевезень. Активний флот перевізника становлять 711 суден (303 власних) місткістю 4,131 млн TEU (2,313 млн TEU).

У 2020 році контейнерооборот Maersk в Україні склав 328 145 TEU — перше місце з досить відчутним відривом. Частка компанії в загальноукраїнському контейнерообігу — 31,4%. Maersk обробляє кожен третій контейнер, який проходить через Україну.

Поділитися...