Останні новини

Останні новини

До портів на Дунаї пройшла рекордна кількість суден за добу

До портів на Дунаї пройшла рекордна кількість суден за добу

В напрямку українських портів Ізмаїл, Рені та «Усть-Дунайськ» на Дунаї через гирло Бистре та румунський канал Суліна у суботу, 27 серпня, пройшли 11 суден, які візьмуть на борт 45 тис. тонн вантажів. Про це повідомила прес-служба Міністерства інфраструктури.

Це рекордний показник з 24 лютого, початку повномасштабного вторгнення Росії”, — вказала прес-служба.

Зокрема, через гирло Бистре суднового ходу Дунай—Чорне море пройшло 7 суден, а через румунський канал Суліна — 4 судна.

З березня нам уже вдалося перевезти через Дунайські порти понад 4 млн тонн зерна — на даний момент це більше, ніж усіма іншими видами транспорту. Динаміка збільшення — суттєва. Якщо в березні наші порти обробляли на експорт тільки 16,5 тис. тонн агропродукції, то вже в липні показник склав майже 1,4 млн тонн. Це чудові результати, але точно не остаточні”, — зазначив міністр інфраструктури Олександр Кубраков.

Навіть зі стабільною роботою Ініціативи щодо безпечного транспортування агропродукції Чорним морем МІУ продовжує удосконалення експортної логістики на Дунаї. Зокрема, створює умови для безперешкодного сполучення між портами залізничними шляхами, в тому числі забезпечуючи пряме залізничне сполучення. За умови системних інвестицій та виконання програми з модернізації портів на Дунаї планується збільшити їхню потужність до 25 млн тонн вантажів на рік, – говориться в повідомленні Міністерства.

Поділитися...