Останні новини

Останні новини

До Одеського порту зайшло судно з вантажівками та обладнанням із Китаю

До Одеського порту зайшло судно з вантажівками та обладнанням із Китаю

До Одеського порту в четвер, 4 лютого, зайшов універсальний суховантаж Unistream (прапор – Антігуа і Барбуда), у трюмах і на палубі якого закріплені вантажні автомобілі (самоскиди, бетонозмішувачі, сміттєзбиральні машини тощо) та промислове обладнання. Судно ошвартувалося біля причалу 1-к Карантинного молу.

Unistream прибув із Шанхаю. В Одесі планується вивантаження партії машин загальною масою 1430 тонн для кількох імпортерів з різних міст України.

Два автоклави, які мають по 29 метрів у довжину і потребують спеціальної такелажної оснастки для перевантаження, у порту зніматимуть за допомогою суднових кранів. Автомобільна техніка буде розвантажена береговим контейнерним перевантажувачем компанії ДП «КТО».

ДП «КТО» є дочірньою структурою німецького логістичного холдингу HHLA (штаб-квартира – Гамбург). Компанія оперує контейнерним терміналом Одеського порту на Карантинному молу з літа 2001 року. Останніми роками ДП «КТО» водночас із основною діяльністю – обробкою суден-контейнеровозів, активно розвиває супутні бізнеси. Зокрема, причал 1-к Карантинного молу використовується для обробки суден із генеральними і проектними вантажами, а також для довантаження зерновиків.

Поділитися...