Останні новини

Останні новини

Для морських екіпажів створили додаток, що перевіряє їх емоційний стан і надає підтримку

Для морських екіпажів створили додаток, що перевіряє їх емоційний стан і надає підтримку

Волонтерська група Container Shipping Supporting Seafarers (CSSS), морська компанія EdTech Safebridge, аналітична компанія Motion Ventures та університети Манчестера і Плімута об’єднала зусилля для побудови цифрової платформи, спрямованої на покращення емоційного стану 1,7 млн моряків у світі.

Розроблений ними додаток Safebridge CrewCare заохочує моряків відкрити свої почуття та думки, щоб зменшити ризик депресії та самогубства, повідомляє Splash24/7.

У 2017 році британський клуб P&I виявив, що самогубство було головною причиною смерті моряків, що становило 15% усіх смертельних випадків у морі.

Додаток полегшує здатність керівників екіпажів контролювати стан добробуту моряків, загальний стан здоров’я та ризики COVID-19, але також надає їм можливість негайно вжити заходів та запропонувати пряму підтримку тим, хто цього потребує.

Додаток включає професійно-кваліфіковану анкету, засновану на техніках, які застосовують медичні лікарі для прийняття рішень, якщо вони мають симптоми пацієнта. Алгоритм оцінює відповіді з декількома варіантами, щоб оцінити настрій моряка від 1 (низький ризик) до 10.

«Там, де існує занепокоєння, тепер моряки мають можливість отримати допомогу. Додаток — це дуже стриманий діагностичний інструмент, створений для того, щоб моряки, які намагаються впоратися, отримали необхідну допомогу», — зазначив засновник CSSS і рушійна сила ініціативи CrewCare Філіп Істелл.

Додаток поєднує функції та функціональні можливості, похідні від платформ Motion Ventures та Safebridge, щоб запропонувати єдину центральну точку для оцінки, моніторингу та реагування на потреби та стан здоров’я моряків. Він також має інтегровану функцію зв’язку та забезпечує доступ до цілодобової мережі допомоги та допомоги морякам (ISWAN) SeafarerHelp.

Поділитися...