Останні новини

Останні новини

ЦТС і Arzinger проведуть вебінар на тему портових зборів

ЦТС і Arzinger проведуть вебінар на тему портових зборів

ЦТС

Експерти і юристи обговорять одну з найбільш наболілих проблем портової галузі.

28 травня Центр транспортних стратегій спільно з юридичною компанією Arzinger проведуть вебінар на тему “Портові збори: монопольні зловживання, необгрунтовані витрати і відшкодування збитків”.

Серед запланованих до обговорення питань:

Портові витрати і передумови антиконкурентних практик: історично завищені ставки портових зборів в Україні та відповідність світовим практикам.

Сьогоднішні реалії, економічна і правова обґрунтованість чинного Порядку справляння та розмірів ставок портових зборів; проекту Методики розрахунку розмірів ставок портових зборів; проекту Порядку справляння, обліку та використання коштів від портових зборів.

Монопольні зловживання і за що бізнес переплачує: діяльність морських портів у фокусі Антимонопольного комітету; типові антиконкурентні тарифні практики; інструменти оперативного реагування, відшкодування отриманих збитків; держдопомогу.

Також будуть озвучені тактичні і стратегічні поради експертів.

Спікерами заходу виступлять директор Центру транспортних стратегій Сергій Вовк, керівник Південноукраїнського філіалу Arzinger Віктор Сизоненко, керівник ЦТС-Консалтинг Андрій Шкляр, радник практики антимонопольного права Arzinger Олександр Дякулич.

Онлайн-трансляція розпочнеться 28 травня о 14:00. Зареєструватися на вебінар можна за посиланням .

Поділитися...