Останні новини

Останні новини

COVID-19 – КОНСУЛЬТАЦІЇ ЮРИСТА

COVID-19 – КОНСУЛЬТАЦІЇ ЮРИСТА

Шановні панове,


У продовження серії консультацій, що надаються експертами ЮФ “АНК”, про загальнодержавні заходи протидії поширенню вірусу COVID-19 інформуємо про те, що Національний банк України листом № 57-009 / 15193 від 23.03.2020 року рекомендував банкам при технологічній можливості реалізувати механізм продовження терміну дії платіжних карт, якщо він закінчується в період карантину на термін 90 днів, щоб позбавити клієнтів від необхідності відвідувати відділення банків для перевипуску карт під час карантину.

При неможливості віддаленого зміни налаштувань і необхідності звернення клієнта до відділення НБУ рекомендовано банкам організувати попередній запис, доставку картки або коригування режиму роботи відділень.

Клієнтам банків рекомендовано перед відвідуванням відділення банку уточнити чи передбачена в конкретному банку функція пролонгації.


Прес-служба ПриватБанку вже повідомила, що вони продовжили період дії карт на 90 днів, оплата покупок в Інтернеті, коли необхідно повідомляти термін дії карти, також буде проходити.


При цьому, UKRSIBBANK і ПАТ «МТБ» повідомили, що продовження терміну дії карт буде відбуватися автоматично, проте використовувати дані карти можна буде тільки в банкоматах цих банків і в банкоматах мережі EuroNet. Випуск нових карт буде відбуватися автоматично у відповідності з термінами, вказаними на картах.

Тобто, якщо термін дії картки закінчується під час карантину, то карта буде перевипущена і буде чекати клієнта у відділенні. Однак, клієнти можуть не відвідувати відділення з метою забрати карту, а використовувати стару карту для зняття готівки в банкоматах протягом трьох місяців.


За більш детальною інформацією щодо обсягу операцій по продовженим на період карантину картками рекомендуємо звертатися в обслуговуючі відділення банків.


Також НБУ рекомендував банкам знизити тарифи на безготівкові операції, щоб мотивувати українців менше ходити в відділення і здійснювати більше операцій в онлайні і в зв’язку з оголошеним в Україні карантином всі гроші, які надходять в обіг НБУ, почали дезінфікувати.

ЮФ “АНК” – це 20 років юридичної практики, Правова підтримка бізнесу, адвокатська практика

Контакти ЮФ “АНК”: тел: +38 (0482) 348 716;

E-mail:  office@ank.odessa.ua     

WEB:    www.ank.odessa.ua

Поділитися...