Останні новини

Останні новини

Через мутацію коронавірусу Філіппіни закрилися для змін екіпажів

Через мутацію коронавірусу Філіппіни закрилися для змін екіпажів

Філіппіни, провідний світовий постачальник крюїнгових послуг і основний пункт призначення для зміни екіпажів під час пандемії, вирішили припинити зміну екіпажів для моряків, які побували в 21 країні світу за два тижні до відвідування республіки у Південно-Східній Азії.

Як повідомляє Splash 24/7, Управління портів Філіппін (PPA) вирішило до 15 січня призупинити зміну для будь-якого екіпажу, який останнім часом відвідав Австралію, Канаду, Данію, Францію, Німеччину, Гонконг, Ісландію, Ірландію, Ізраїль, Італію, Японію, Ліван, Нідерланди, Сінгапур, ПАР, Південну Корею, Іспанію, Швецію, Швейцарію, Великобританію або США.

«Зміни вводяться країною в якості заходу безпеки, щоб стримати можливе проникнення нового штаму варіанту SARS-CoV-2 до країни через зміну екіпажу», — пояснили в PPA, додавши, що до списку можуть бути додані додаткові країни.

Зазначається, що тимчасова заборона може бути продовжена і після 15 січня.

Нові штами коронавірусу COVID-19, виявлені в грудні 2020 року у Великобританії і Південній Африці, лякають імміграційну владу по всьому світу. Було виявлено, що варіації вірусу набагато більш заразні, ніж оригінальний COVID-19, і за останній місяць швидко поширилися по всьому світу.

Поділитися...
EN DE UK