Останні новини

Останні новини

Через коронавірус, ротація моряків подорожчала удвічі

Через коронавірус, ротація моряків подорожчала удвічі

Найскладніше з точки зору організації логістики завдання сьогодні стоїть перед судноплавною галуззю — спробувати здійснити зміну в умовах постійно мінливих правил щодо поїздок, а також карантинних і санітарних вимог в ключових транзитних центрах в умовах відсутності більшості комерційних рейсів, повідомляє Seafarers Journal.

Так, судновласники підрахували, що вартість зміни тільки одного моряка цьогоріч зросла удвічі порівняно з минулим роком, і становить близько $2 тис. А якщо враховувати те, що йому на зміну приїде ще одна людина, тоді ця сума складе $4 тис.

Стрибок цін компанії пояснюють зростанням цін на авіаквитки і карантинними обмеженнями через пандемію СOVID-19. Додаткові витрати включають в себе перебування в готелі членів екіпажу, що приїжджають і виїжджають. У нинішніх умовах самоізоляція триває кілька днів і приблизно становить $900. Багато компаній сьогодні також оплачують ПЛР-тестування обох моряків (приблизно $325), додаткові витрати на послуги агентів — близько $200 і на авіаквитки — близько $350.

Це всього лише середні показники витрат, оскільки в них не врахували фінансові втрати компаній через відхилення і затримки судна при перенаправленні до інших портів, де дозволена зміна екіпажу, і втрачений дохід від фрахтування.

Поділитися...