Останні новини

Останні новини

Бізнес закликав Міністерство інфраструктури продовжити навігаційний період на Дніпрі

Бізнес закликав Міністерство інфраструктури продовжити навігаційний період на Дніпрі

Логістична спільнота Європейської Бізнес Асоціації звернулася до міністра інфраструктури Владислава Криклія та керівництва Морської адміністрації з проханням переглянути та продовжити строки закриття навігації на судноплавних гідротехнічних спорудах річки Дніпро.

Як зазначається, оскільки наразі погодні умови є сприятливими, і, враховуючи досвід минулого року, можуть залишатися такими протягом усього зимового сезону, бізнес закликає не припиняти судноплавство по Дніпру.

«Зупинка судноплавства без достатніх для цього причин може призвести до недоотримання бюджетом України значних фінансових надходжень та негативно позначитись на іміджі країни, а також на процесі залучення міжнародних інвестицій», — зазначає менеджер Комітету з логістики ЄБА Дар’я Січкар.

Можливість зміни дати відкриття та закриття навігації з урахуванням метеорологічних умов передбачена у Наказі Морської адміністрації «Про відкриття навігації на судноплавних гідротехнічних спорудах річки Дніпро у 2020 році» №56 від 6 березня 2020 року. Тож учасники Комітету з логістики Асоціації закликають внести необхідні зміни до Наказу для подовження навігації на Дніпрі до кінця 2020 року за умови збереження сприятливих погодних умов.

Також експерти Комітету звертають увагу на важливість недопущення здійснення ремонту шлюзів у навігаційний період або інших причин зупинки роботи шлюзів окрім як з об’єктивних причин, зокрема, настання несприятливих погодних умов.

Поділитися...