Останні новини

Останні новини

Біля Миколаєва під удар росіян потрапив балкер під прапором Бангладеш

Біля Миколаєва під удар росіян потрапив балкер під прапором Бангладеш

На зовнішньому рейді порту «Ольвія» імовірно ракетної атаки зазнав балкер Banglar Samriddhi (прапор — Бангладеш), повідомляє сайт «Порти України».

За попередньою інформацією, ракета влучила в місток судна.

Інформація про пошкодження та жертви уточнюється. До рятувальної операції залучено буксири ТОВ «Ніка-Тера», ТОВ «Аксон Шиппінг» та ТОВ «Марконі».

На балкері перебувають 29 членів екіпажу, громадян Бангладеш та Китаю.

За даними сервісу MarineTraffic, балкер Banglar Samriddhi вийшов 21 лютого з порту Ереглі (Туреччина) й прямував до порту «Ольвія» в Україні.

Оновлено о 18:50: Інформацію про ракетну атаку на балкер Banglar Samriddhi підтвердили в ДП «Адміністрація морських портів України».

За інформацією філії Ольвія ДП «АМПУ» о 17:25 02.03.22 по т/х Banglar Samriddhi (прапор Бангладеш), яке стоїть рейді порту Ольвія, якірна стоянка №363, ВМС РФ нанесений ракетний удар. Одна ракета влучила в надбудову. На судні пожежа. Для порятунку екіпажу направлено 2 буксири. За попередніми даними, постраждалих немає”, — ідеться у повідомленні.

За інформацією АМПУ, судно зайшло 23 лютого і стояло в очікуванні навантаження, без можливості виходу через ПРИПи ВМС РФ.

 перших днів повномасштабного вторгнення, з 24 лютого, флот РФ влучив щонайменше у чотири цивільні судна у Чорному морі і в Бузькому лимані. Росіяни називають це «антитерористичною операцією».

Крім того, 26 лютого військові кораблі РФ захопили поблизу острова Зміїний в акваторії Чорного моря і доправили до берегів окупованого Криму два торгові судна під українським прапором. Того ж дня стало відомо, що військові кораблі РФ з порушенням міжнародних конвенцій атакували та захопили пошуково-рятувальне судно «Сапфір» КП «Морська пошуково-рятувальна служба» (МПРС) під час виконання гуманітарної місії в районі острова Зміїний.

Кабінет міністрів з 25 лютого на період воєнного стану встановив третій рівень охорони у морських портах.

Україна з 24 лютого закрила морський район у північно-західній частині Чорного моря для відсічі збройній агресії Російської Федерації з морського напрямку.

Поділитися...