Останні новини

Останні новини

Бельгія відкрила доступ до вакцинації для всіх моряків, які заходять до її портів

Бельгія відкрила доступ до вакцинації для всіх моряків, які заходять до її портів

Бельгія почала вакцинувати іноземних моряків у своїх портах — з 26 липня на суднах, що прибувають до портів країни, почали працювати мобільні медичні бригади, які проводять вакцинацію всіх охочих однокомпонентною вакциною, розробленою Johnson&Johnson, повідомляє SeaNews.

Вакцини доступні всім морякам у бельгійських портах, незалежно від того, чи залишаються вони на борту або списується на берег.

«Успішно завершився перший етап вакцинації бельгійських моряків, і ми приступаємо до другого етапу — для всіх охочих моряків, будь-якої національності. Ми не повинні заплющувати очі на той факт, що багато моряків різних національностей мають обмежений доступ до вакцинації у своїй країні або взагалі його не мають. Забезпечити захист моряків від коронавірусу — гуманітарний обов’язок всіх країн. Це знак подяки морякам за підтримку стійкості ланцюжків постачань», — зазначають у Королівській бельгійській асоціації судновласників.

Відсутність у моряків доступу до вакцин від COVID-19 на сьогодні чинить все більший тиск на глобальні ланцюжки постачань. Оскільки зміни екіпажів по всьому світу обмежені, і сотні тисяч моряків все ще застрягли в морі, відсутність доступу до вакцин загрожує серйозним порушенням глобальних ланцюжків постачань.

Поділитися...