Останні новини

Останні новини

Антикорупційний комітет Ради рекомендував залучити Держгеонадра до обговорення законопроекту про річковий транспорт

Антикорупційний комітет Ради рекомендував залучити Держгеонадра до обговорення законопроекту про річковий транспорт

Парламентський комітет з питань антикорупційної політики рекомендував залучити представників Державної служби геології і надр до доопрацювання законопроекту №1182-1-д «Про внутрішній водний транспорт» перед другим читанням. Про це повідомляє інформаційне управління апарату Верховної Ради.

Також комітет звернувся до Комітету Верховної Ради України з питань транспорту та інфраструктури з пропозицією при підготовці даного законопроекту до другого читання встановити для компаній, що беруть участь в тендері на днопоглиблювальні роботи, вимоги, які забезпечать рівні умови для всіх учасників ринку видобутку піску.

Читайте також: «Річковий» законопроект: що прийняли в першому читанні

Верховна Рада 24 квітня прийняла в першому читанні законопроект №1182-1-д «Про внутрішній водний транспорт». Законопроектом пропонується визначити правові, економічні та організаційні основи діяльності внутрішнього водного транспорту. Зокрема, пропонується удосконалити нормативне підгрунтя встановлення та використання берегових смуг водних шляхів, підтримки в належному стані гідротехнічних споруд, закріпити в чинному законодавстві принцип пріоритетності розвитку внутрішнього водного транспорту.

Після прийняття законопроекту в першому читанні ряд бізнес асоціацій України виступив із заявами про те, що документ необхідно грунтовно доопрацювати. Зокрема, в Європейській бізнес асоціації заявили , що зауваження експертів стосуються фінансування внутрішніх водних шляхів за рахунок портових зборів, введення додаткового ліцензування та зарегулювання умов ведення бізнесу, а також ряду інших положень, викладених в тексті законопроекту.

Свої рекомендації профільному комітету Верховної Ради надав також Антимонопольний комітет України.

Джерело: Порты Украины

Поділитися...
EN DE UK