Останні новини

Останні новини

АМПУ знов шукає консультанта для підготовки ТЕО концесії поромного терміналу в порту «Чорноморськ»

АМПУ знов шукає консультанта для підготовки ТЕО концесії поромного терміналу в порту «Чорноморськ»

ДП «Адміністрація морських портів України» повторно оголосило тендер з відбору консультанта на підготовку техніко-економічного обґрунтування (ТЕО) та конкурсної документації проекту концесії залізнично-поромного комплексу ДП «Морський торговельний порт «Чорноморськ» і відповідного майна АМПУ.

Як повідомляє сайт «Порти України» з посиланням на дані електронної системи закупівель Prozorro, тендерні пропозиції учасників повторного конкурсу приймаються до 1 лютого 2021 року. Очікувана вартість повторної закупівлі зменшена до 17 млн 555,24 тис. грн.

Умови закупівлі в цілому залишилися незмінними, крім положень, які повинні були бути імплементовані в частині обов’язкових вимог ухваленої Кабінетом міністрів 9 жовтня 2020 року Постанови №950 «Про затвердження Порядку залучення радників для підготовки проекту, здійснюваного на умовах концесії».

Як уточнила прес-служба АМПУ, попередні торги, які відбулися в листопаді 2020 року, і переможцем яких стало ТОВ «Ернст енд Янг», були скасовані відповідно до положень Закону України «Про державні закупівлі» 11 грудня 2020 року.

Поділитися...