Останні новини

Останні новини

АМПУ почала приймати заявки на проведення cуден «зерновим коридором»

АМПУ почала приймати заявки на проведення cуден «зерновим коридором»

ДП «Адміністрація морських портів» розпочало формування караванів для заходу й виходу суден із зерном з портів Одеса, Чорноморськ та «Південний». Про це повідомила прес-служба АМПУ.

У зв’язку з підписанням 22 липня 2022 року «Ініциативи щодо експорту зерна та пов’язаних харчових продуктів морським шляхом», здійснюється відповідна підготовка портів Одеса, Чорноморськ та «Південий» до відновлення роботи. Враховуючи викладене, інформуємо вас, що захід і вихід суден до вказаних морських портів здійснюватиметься шляхом формування каравану, який буде супроводжуватись судном лідирування”, — вказала прес-служба.

Щоб бути включеним до плану формування морських караванів, слід подати заявку до АМПУ на електронну пошту або телефоном.

22 липня представники України, Туреччини та ООН підписали у Стамбулі «Ініціативу щодо безпечного транспортування зерна та продуктів харчування з українських портів», яка покликана частково розблокувати українські морські порти для експорту зерна. Аналогічний документ підписано також між Росією, Туреччиною та ООН. Домовленість передбачає, що вивезення українського зерна Чорним морем відбуватиметься з трьох портів — Одеса, Чорноморськ і «Південний». Угода діятиме 120 днів, потім можливе продовження.

Поділитися...