Останні новини

Останні новини

АМКУ перевірить систему оформлення суднозаходів Морською адміністрацією

АМКУ перевірить систему оформлення суднозаходів Морською адміністрацією

Впровадження Автоматизованої системи подачі, перевірки і оформлення суднозаходів Державною службою морського і річкового транспорту (Морською адміністрацією) може мати ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції. Про це повідомила прес-служба Антимонопольного комітету (АМКУ).

«За інформацією, наявною у Південного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України Морська адміністрація, зокрема, в особі капітанів морських портів примушує морських агентів у терміновому порядку розпочати оформлення суднозаходу через Автоматизовану систему без наявних на те законних підстав. Крім того, доступ до Автоматизованої системи є платним та передбачає укладання відповідного договору (оферти) з третьою особою, а сам порядок впровадження Автоматизованої системи є непрозорим», — ідеться у повідомленні.

Станом на теперішній час АМКУ проводить перевірку дій Морської адміністрації та інших учасників на предмет наявності в їх діях ознак порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

«Враховуючи зазначене, Відділення пропонує зацікавленим сторонам надавати інформацію, яка сприятиме дослідженню, у тому числі щодо можливих порушень при оформленні суднозаходу», — наголосили в Комітеті.

Контакти Південного міжобласного територіального відділення АМКУ: Одеса, вул. Канатна, 83, 65012, тел. 048-728-36-44, e-mail: od@amcu.gov.ua

Поділитися...