Останні новини

Останні новини

Суд залишив без руху позов судновласника щодо танкера Delfi

Суд залишив без руху позов судновласника щодо танкера Delfi

Господарський суд міста Києва залишив позовну заяву судновласника танкера Delfi Mister Drake PC (Містер Дрейк ПіСі) без руху та встановив строк трок на усунення недоліків позовної заяви протягом 5 днів з дня вручення ухвали. Про це свідчать дані Єдіного реєстру судових рішень.

Компанія-судновласник Mister Drake PC звернувся до Господарського суду міста Києва із позовом до Державного підприємства «Адміністрація морських портів України» з вимогами про заборону ДП «Адміністрація морських портів України», у тому числі його відокремленому підрозділу Одеській філії ДП «Адміністрація морських портів України» вчиняти усі та будь-які дії щодо судна «DELFI» («Делфі»), у тому числі, але не виключно, заборонити:

– надавати будь-яким особам доступ до судна «DELFI», ІМО номер 8866266 без згоди юридичної особи Mister Drake PC (Містер Дрейк ПіСі), зареєстрованої у Реєстраційній палаті Англії та Уельсу під номером LP19248;

– організовувати та/або оголошувати проведення закупівлі будь-яких послуг/робіт щодо судна «DELFI», ІМО номер 8866266;

– укладати будь-які договори про закупівлю послуг/робіт щодо судна «DELFI», ІМО номер 8866266;

– самостійно чи із залученням будь-яких осіб, без погодження з юридичною особою Mister Drake PC (Містер Дрейк ПіСі), зареєстрованою у Реєстраційній палаті Англії та Уельсу під номером LP19248, здійснювати роботи щодо демонтажу та/або вивезення судна «DELFI», ІМО номер 8866266 з акваторії Одеського морського порту.

Залишення позовної заяви без руху суд аргументував недостатніми доказами та наданням позивачем докази порушення його прав, хоча такий обов’язок покладений на нього нормами господарсько-процесуального кодексу.

Крім того, суд встановив, що позов містить ознаки визнання права власності, тому судовий збір повинен бути сплачений в розмірі 1,5% від загальної вартості судна. Позивач при цьому заплатив мінімальний судовий збір 2102 грн., Що не є достатнім.

Також суд зазначив, що позивачем не вказано, чіткий та виключний перелік дій, які останній просить заборонити вчиняти по відношенню до судна, у зв`язку з чим дана позовна вимога має абстрактний (невизначений) характер та свідчить про фактичне не визначення предмету позову.

Поділитися...
EN DE UK