Останні новини

Останні новини

МПУ: НЕПРОДУМАНА КАДРОВА ПОЛІТИКА ВБИВАЄ МОРСЬКУ ГАЛУЗЬ

МПУ: НЕПРОДУМАНА КАДРОВА ПОЛІТИКА ВБИВАЄ МОРСЬКУ ГАЛУЗЬ

Морська Палата України звертається до Прем’єр-міністра України з приводу кадрових рішень у морській галузі та заявляє рішучий протест проти непрозорої та кулуарної кадрової політики щодо призначення посадових осіб державних підприємств та центральних органів виконавчої влади.

Сьогодні портове співтовариство активно обговорює Розпорядження Кабінету Міністрів України від 19 серпня 2020 р. № 1039-р[1], яким, без пояснення причин, було змінено керівництво  ДП «МТП «ЮЖНИЙ».

У ситуації, що склалась, Морська Палата України вважає за необхідне висловити рішучий протест проти необґрунтованих та кулуарних рішень, які призводять до постійної чехарди у кадровій політиці. В свою чергу непродумана кадрова політика негативно впливає на морську галузь вцілому, не дозволяє розвиватись, і призводить до занепаду навіть раніше успішних державних підприємств.  

Тривалий час у портовій сфері спостерігається практика непрозорого призначення на керівні посади державних підприємств осіб у статусі «виконуючого обов’язки», без обмеження строку такого статусу та гарантій для осіб, які в такому статусі перебувають, чим створюється правова невизначеність та передумови для безпідставних звільнень. 


Крім того, МПУ просить Кабінет Міністрів вжити необхідних заходів щодо забезпечення професійного прозорого добору кадрів на конкурсних засадах з метою дотримання найвищих світових стандартів управління та сталого розвитку морської галузі.

Повний текст звернення до Прем’єр-міністра України тут

Поділитися...