Останні новини

Останні новини

Кабінет Міністрів України ліквідує територіальні Державні екологічні інспекції

Кабінет Міністрів України ліквідує територіальні Державні екологічні інспекції

Згідно із постанови № 802 від 09.09.2020 г. ліквідуються Державні екологічні інспекції у Дніпропетровській, Кіровоградській, Запорізькій, Херсонській, Миколаївській та Одеській областях. Про це повідомляє Урядовий портал.

Замість них мають бути утворені три міжрегіональні територіальні органи Держекоінспекції, а саме:

  • Державна екологічна інспекція Придніпровського округу, яка обслуговуватиме Дніпропетровську та Кіровоградську області;
  • Державна екологічна інспекція Південного округу, що працюватиме на території̈ Запорізької та Херсонської областей;
  • Державна екологічна інспекція Південно-Західного округу, яка обслуговуватиме Миколаївську та Одеську області.

За словами Міністра захисту довкілля та природних ресурсів Романа Абрамовського, оптимізаціія структури територіальних та міжрегіональних територіальних органів Держекоінспекції та дасть можливість перерозподілу коштів на виконання заходів контролю.

«Скорочення кількості територіальних органів Держекоінспекції має низку переваг. Зокрема, це зменшення бюрократичного апарату, оптимізація витрат та можливість перерозподілу коштів на виконання заходів контролю. Крім того, з прийняттям Закону України «Про державний екологічний контроль», проект якого вже зареєстрований̆ у Верховній Раді України, їх діяльність стане ще ефективнішою і сьогоднішня реорганізація системи тільки сприятиме цьому», – зауважив Роман Абрамовський.

Поділитися...
EN DE UK