Останні новини

Останні новини

Транспортний комітет ВР присвятив засідання процедурі видачі посвідчень особи моряка

Транспортний комітет ВР присвятив засідання процедурі видачі посвідчень особи моряка

За ініціативи Морської Палати України 5 березня 2020 року Комітет з питань транспорту та інфраструктури 5 березня провів засідання підкомітету з питань морського транспорту.

У засіданні взяли участь народні депутати України, представники Міністерства інфраструктури, державного підприємства «Сервісний центр морського та річкового транспорту», Департаменту надання адміністративних послуг, Інспекціі з питань підготовки та дипломування моряків, Профспілки робітників морського транспорту України. Морську Палату України представляли Віце-президенти В’ячеслав Кісловський та Іван Ніякий.

“Обговорили одну з найбільш нагальних болючих тем морського транспорту – видачу посвідчень особи моряка.
Підкомітет з питань морського транспорту прийняв рішення рекомендувати Комітету Верховної Ради України з питань транспорту та інфраструктури разом із Міністерством інфраструктури України, Морською адміністрацією України, із залученням незалежних фахівців створити робочу групу для перевірки підстав, умов та якості надання державним підприємством «Сервісний центр морського транспорту України» послуг суб’єктам морського транспорту України. Робочій групі опрацювати проблемні питання видачі морських документів, діяльності науково-тренувальних центрів, регулювання вартості їх послуг та надати інформацію до Комітету.”, – написав Голова Комітету Юрій Кисель на своїй сторінці у ФБ.

На изображении может находиться: 1 человек, сидит

За інформацією представників МПУ на порядок денний були винесені питання:

  1. Про діяльність Державного підприємства “Сервісний центр морського та річкового транспорту”.
  2. Про стан надання послуг таких, як оформлення паспорту моряка, послужної книжки, кваліфікаційних документів.
  3. Про створення та діяльність електронного кабінету моряка, забезпечення надання дозвільних документів в електронному вигляді.
  4. Різне.

Обговорення актуальних для морської спільноти питань тривало понад 2 години. За результатами роботи прийняті рішення про створення відповідної комісії у складі представників Кабміну, Міністерства інфраструктури, Державної фіскальної служби, Антимонопольного комітету, Народних депутатів. Від МПУ до складу комісії увійшли В.Кісловський та І. Ніякий.

Чекаємо на плідну та неупереджену роботу комісії.

Поділитися...