Останні новини

Останні новини

Криклій: Ізмаїльський порт буде наступним для передачі в концесію

Криклій: Ізмаїльський порт буде наступним для передачі в концесію

Наступним об’єктом портової галузі України, для якого буде розроблено техніко-економічне обґрунтування (ТЕО) проекту державно-приватного партнерства, стане Ізмаїльський морський порт. Про це заявив у понеділок, 28 вересня, міністр інфраструктури Владислав Криклій, повідомляє сайт “Порти України”.

Ми вже проводимо відбір компанії, яка розробить ТЕО на Чорноморський поромний комплекс. Крім цього, вже фіналізіруем проект, що стосується пасажирського і готельного комплексу в Одесі. Це тільки перші два проекти. І ми недавно оголосили про те, що так само вже ініціюємо Ізмаїл. Зараз у нас відбувається фаза підготовки попереднього ТЕО, і ми готові рухатися вперед. Тому, Ізмаїл – наступний на черзі, приготуватися », – сказав Криклій в ході форуму «Інвестиції мають значення».

Раніше Криклій повідомляв, що Міністерство інфраструктури планує реалізувати концесійні проекти в Чорноморському морському порту, включаючи залізнично-поромний комплекс, Ізмаїльському та Бердянському морських портах. «Концесії порту Ізмаїл бути, Чорноморську і поромній переправі – теж бути. Крім цього, додатково готуємо до передачі в концесію Бердянський порт. Єдине – трохи почекаємо з портом «Південний». Також до Фонду держмайна для підготовки приватизації передані порти Усть-Дунайськ та Білгород-Дністровський», – заявив міністр на круглому столі «Зміни руху: Реформа транспортної інфраструктури в Україні», організованому Європейською бізнес-асоціацією у четвер, 17 вересня.

У серпні 2020 року ДП «Морський торговельний порт« Чорноморськ» початок підготовчий етап реалізації проектів державно-приватного партнерства. Зокрема, згідно з наказом Мінінфраструктури №368 від 24 червня 2020 року, розпочато підготовку до передачі в концесію території поромного комплексу і тилів причалів причалів №1-6 (першого вантажного району і контейнерного терміналу) госстівідора. Пізніше ДП «Адміністрація морських портів України» оголосило про відбір консультанта для розробки техніко-економічного обгрунтування і конкурсною документацією проекту концесії поромного комплексу госстівідора «Чорноморськ».

Поділитися...
EN DE UK