Останні новини

Останні новини

29 січня відбулося засідання Президії МПУ: Про плани на 2020 рік і не тільки

29 січня відбулося засідання Президії МПУ: Про плани на 2020 рік і не тільки

29 січня відбулося засідання Президії МПУ.

Порядок денний, що складався всього з трьох пунктів, вмістив значно більше тем, що потребували спільного обговорення та напрацювання консолідованої позиції усіх учасників:

  1. Пріоритетні напрямки діяльності  МПУ у 2020 році.

2. Затвердження плану роботи та бюджету на 2020 рік.

3. Організаційні питання.

Учасники засідання дійшли згоди про необхідність доповнення запропонованого плану роботи. Адже проблем та напрямків, що потребують пильної уваги та участі морської спільноти більше ніж достатньо.

Були обговорені також питання необхідності розширення кола комунікації з органами законодавчої та виконавчої влади. Гостроти обговоренню надало усвідомлення катастрофічної нестачі професіоналів та знавців специфіки галузі і в Морській адміністрації, і в Міністерстві інфраструктури, і в транспортному Комітеті ВРУ.

Члени Президії МПУ акцентували увагу на необхідності пошуку конструктивних комунікацій – наданні технічної та експертної допомоги чиновництву, кропіткої роботи в популяризації ідей та цілей МПУ задля об’єднання однодумців – галузевого бізнесу, установ та організацій на спільній платформі МПУ, задля створення цивілізованих умов роботи морського бізнесу, відродження галузі, впровадження кращих світових стандартів її функціонування всупереч чисельним політичним коливанням, перманентним змінам керівництва галузі.

Учасники засідання з задоволенням прийняли рішення щодо набуття статусу Учасника МПУ новою установою – Банком Восток, який був представлений Головою Правління Мороховським Вадимом Вікторовичем.

Морська Палата України вкотре продемонструвала впевненість в правильності обраного курсу на об’єднання зусиль й потенціалу самого сектору морського бізнесу, покладання відповідальності за майбутнє на небайдужих та відповідальних представників морської галузі.

Поділитися...